Uroczystości: 2018/2019

LISTOPAD 2018
Dnia 11 listopada 2018 roku
społeczność Szkoły Podstawowej Nr 24 wzięła udział w obchodach 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę zorganizowanych przez Urząd Miasta Tarnowa. Na uroczystościach w Bazylice Katedralnej Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Tarnowie oraz pod Grobem Nieznanego Żołnierza naszą placówkę reprezentował poczet sztandarowy w składzie: Karolina Zając, Justyna Radlińska, Karol Gąciarz pod opieką Pana mgr Tomasza Maciąga. W obchodach uczestniczył również Pan Dyrektor mgr Mariusz Zając oraz klasa 8D pod opieką Pani mgr Agnieszki Wrony.

PAŹDZIERNIK 2018
Dnia 30 października 2018 roku
społeczność Szkoły Podstawowej Nr 24 wzięła udział w obchodach 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Tarnów zorganizowanych przez Urząd Miasta Tarnowa. W uroczystościach na Starym Cmentarzu: pod kurhanem powstańczym i grobem burmistrza Tarnowa Tadeusza Tertila, wziął udział poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Adriana Grzywa, Dominika Markowicz, Adrian Maciąg pod opieką Pana mgr Tomasza Maciąga. Natomiast na uroczystościach pod Grobem Nieznanego Żołnierza naszą placówkę reprezentował poczet sztandarowy w składzie: Izabela Ogiela, Gabriela Golonka, Hubert Klimowicz pod opieką Pana mgr Tomasza Maciąga. W uroczystościach uczestniczyła również klasa 8B pod opieką Pani mgr Moniki Jasińskiej.

WRZESIEŃ 2018
Dnia 28 września 2018 roku
poczet sztandarowy Szkoły Podstawowej Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika pod opieką Pana mgr Mariusza Wcisło i Pana mgr Tomasza Maciąga wziął udział w uroczystych obchodach 79 rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego pod Grobem Nieznanego Żołnierza w Tanowie zorganizowanych przez Urząd Miasta Tarnowa.

Dnia 17 września 2018 roku poczet sztandarowy szkoły pod opieką Pana mgr Tomasza Maciąga oraz uczniowie 8C Szkoły Podstawowej Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika pod opieką Pani mgr Dominiki Woskowicz w ramach Dnia Sybiraka wzięli udział w uroczystych obchodach 79 rocznicy napaści Związku Radzieckiego na Polskę zorganizowanych przez Urząd Miasta Tarnowa.

Dnia 1 września 2018 roku

uczniowie klasy 8A oraz poczet sztandarowy Szkoły Podstawowej Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika pod opieką Pana mgr Tomasz Maciąga wzięli udział w uroczystych obchodach 79 rocznicy wybuchu II wojny światowej pod Pomnikiem Ofiar Faszyzmu w Tanowie zorganizowanych przez Urząd Miasta Tarnowa.