Kółko szachowe

24 kwietnia 2018 roku zajęcia szachowe ODWOŁANE!!! 
NAUCZYCIEL Z MŁODZIEŻĄ NA TURNIEJU SZACHOWYM

 

I TURNIEJ SZACHOWY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 24 W KLASACH: 1 – 4 oraz 1, 6, 7, II, III– ROZPOCZĘTY!

Dnia 5 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 rozegrano kolejne rundy rozgrywek szachowych w ramach Turnieju Szachowego dla klas 1 i 4. Turniej jest rozgrywany systemem każdy z każdym (9 rund), najlepsza czwórka zagra w 1/2 finału, zwycięzcy w finale (partie półfinałowe i finałowe zostaną rozegrane do 2 zwycięstw).

Wyniki turnieju

 Artur KościółekLena WojciechowskaMateusz ŁabnoWiktor BoryskoPaweł WardzałaJakub HajdukJakub Fira
Antoni PrzybyłoJakub MaligKrystian Mikoda
Artur Kościółekx1:01:01:00:11:01:0
Lena Wojciechowska0:1x0:10:11:01:01:0
Mateusz Łabno1:0x1:00:11:00:11:0
Wiktor Borysko0:10:1x0:10:10:1
Paweł Wardzała0:11:01:0x0:10:11:00:1
Jakub Hajduk1:01:01:0x1:01:01:0
Jakub Fira
0:10:11:00:1x
Antoni Przybyło0:11:01:00:1x1:0
Jakub Malig0:10:10:10:10:1x1:0
Krystian Mikoda0:10:11:01:00:1x

Tabela turnieju

L.p.imię i nazwisko:Rozegrane partiePunktyZwycięstwaRemisyPorażki
1.Jakub Hajduk66600
2.Artur Kościółek65501
3.Mateusz Łabno64402
4.Antoni Przybyło53302
Lena Wojciechowska63303
Paweł Wardzała73304
7.Krystian Mikoda52203
8.Jakub Fira41103
Jakub Malig61105
10.Wiktor Borysko50005

1/4 FINAŁU Turnieju Szachowego:
1. Grzegorz Jakóbczyński (3B) – Kacper Majewski (3C) –
2. Krzysztof Wojnarowicz (7C) – Konrad Nazaruk (7D) –
3. Kacper Budzik (2A) – Jakub Lenart (7C) –
4. Kamil Mądel (2A) – Adrian Kloch (3I) –

1/8 FINAŁU Turnieju Szachowego:
1. Karolina Kulas (7A) – Kamil Mądel (2A)1:2 /walkower/
2. Adrian Kloch (3I) – Eryk Piekielniak (2D) – 2:0
3. Konrad Nazaruk (7D) – Jakub Brzozowski (3B) – 2:1 /walkower/
4. Grzegorz Jakóbczyński (3B) – Kamil Rojek (3C) – 2:0
5. Adrian Maciąg (7C) – Kacper Budzik (2A)1:2
6. Oliwer Wrona (3G) – Kacper Majewski (3C) 0:2
7. Jakub Lenart (7C) – Adrian Cich (3C) – 2:0
8. Artur Kościółek (1A) – Krzysztof Wojnarowicz (7C)0:2

1/16 FINAŁU Turnieju Szachowego:
1 Kamil Bugno (3G) vs Adrian Kloch (3I)0:2
2. Eryk Piekielniak (2D) vs Radosław Łoś (3G) – 2:0
3. Kacper Majewski (3C) vs Jan Blicharz (7A) – 2:1
4. Kamil Rojek (3C) vs Filip Bibro (3G) – 2:0
5. Szymon Staniszewski (3C) vs Karol Mądel (2A)0:2 /walkower/
6. Kacper Duras (3B) vs Adrian Cich (3C)0:2
7. Paweł Barszcz (3G) vs Krzysztof Wojnarowicz (7C)0:2
8. Dajana Kłósek (3H) vs Kacper Budzik (2A)0:2
9. Karolina Kulas (7A) vs Gerard Malinowski (3A) – 2:0
10. Adrian Maciąg (7C) vs Magdalena Bednarenko (7A) – 2:1
11. Oscar Jasiak (2B) vs Jakub Lenart (7C)0:2
12. Wojciech Kaczówka (7D) vs Grzegorz Jakóbczyński (3B)1:2
13. Jakub Brzozowski (3B) vs Filip Kozdrój (3G) – 2:0
14. Oliwer Wrona (3G) – Maciej Bartel (3G) – 2:0
15. Bartłomiej Kurczab (6A) vs Konrad Nazaruk (7D)0:2
16. Artur Kościółek (1A) vs Wiktor Kilian (3D) – 2:0


Regulamin I Turnieju Szachowego

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 24 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA

  1. Organizator:  mgr Tomasz Maciąg
  2. Cel imprezy:
  • możliwość bezpośredniego kontaktu miłośników gry w szachy
  • wymiana doświadczeń i doskonalenie umiejętności gry w szachy
  • promowanie gry w szachy w szkole
    3. Termin i miejsce turnieju:  kwiecień 2018 roku, sala 1.06
    4. System rozgrywek: turniej zostanie przeprowadzony systemem szwajcarskim P15 (1 runda – 30 minut, po 15 minut na każdego uczestnika) oraz dla klas 6, &, II, III systemem pucharowym – przegrywający odpada (do dwóch zwycięstw). Dla klas 1 i 4 systemem każdy z każdym, najlepsza czwórka zagra w 1/2 finału, zwycięzcy w finale (półfinał i finał do dwóch zwycięstw).

5. Warunku uczestnictwa: w turnieju mogą brać udział wszyscy miłośnicy gry w szachy, zgłoszenia przyjmuje mgr Tomasz Maciąg do dnia 28 marca 2018 roku

6. Ocena i sędziowanie: sędzią i zarazem prowadzącym turniej będzie Pan mgr Tomasz Maciąg
7. Nagrody: trzech najlepszych zawodników otrzyma dyplom

8. Postanowienia końcowe:

  1. uczestników obowiązują przepisy PZSZach z 2005 roku
  2. organizator zastrzega sobie prawo do niezbędnych zmian w regulaminie wynikających z jego potrzeb.

 

 

 

 

 

Zajęcia odbywają się co tydzień:

  • dla klas I (nauka gry) we wtorek od 13 20 do 14 05 w sali 1.06,
  • dla klas IV (doskonalenie gry) w piątek od 13 20 do 14 05 w sali 1.06

Opiekun: mgr Tomasz Maciąg

NASZE ZAJĘCIA:

 

NASZ PIERWSZY TURNIEJ I OD RAZU PIERWSZY SUKCES!

Dnia 15 listopada 2017 roku w Domu Parafialnym przy kościele bł. Karoliny w Tarnowie odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Tarnowa w szachach drużynowych. Drużyna Naszej Szkoły w składzie: Artur Kościółek (1A), Mateusz Łabno (4A), Jakub Hajduk (4B), Lena Wojciechowska (4A) odniosła wielki sukces zajmując III miejsce ( na 7 gier wygraliśmy 5, przegrywając tylko 2 razy).