CZERWIEC 2019
Dnia 18 czerwca 2019 roku
w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie odbyło się uroczyste zakończenie szkoły: klas 3 oddziałów gimnazjalnych oraz klas 8 Szkoły Podstawowej Nr 24. Należy podkreślić fakt, iż po raz ostatni żegnaliśmy absolwentów Gimnazjum Nr 2, a po raz pierwszy uczniów kończących zreformowaną Szkołę Podstawowej Nr 24. Uroczystość przygotowali absolwenci szkoły pod kierunkiem Pań: mgr Marty Sak, mgr Agnieszki Wrony oraz mgr Moniki Jasińskiej. Uroczystość prowadzili Przewodnicząca Szkoły: Julia Sus oraz Szymon Ogarek. Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy, a wszystkim absolwentom życzymy sukcesów w edukacji w szkołach ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych oraz w dorosłym życiu.

MAJ 2019
Dnia 2 maja 2019 roku w kościele Miłosierdzia Bożego w Tarnowie odbyło się uroczyste poświęcenie Sztandaru Szkoły Podstawowej Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika. Mszę Świętą odprawił ksiądz mgr Tomasz Piecuch. W uroczystości uczestniczyli: Dyrekcja Szkoły, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Rada Rodziców oraz uczniowie naszej placówki. Poczet sztandarowy reprezentowali: Wiktoria Draganik (7B), Karolina Ziewacz (7B) oraz Kacper Folta (7C).

PAŹDZIERNIK 2018
Dnia 18 października 2018 roku
w Szkole Podstawowej Nr 24 miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter. Gościem honorowym był Prezydent Miasta Tarnowa Pan Roman Ciepiela. Uroczystość przygotowały wychowawczynie naszych klas pierwszych, Panie: mgr Ninia Prusak, mgr Agnieszka Tarczoń, mgr Elżbieta Wilk.

WRZESIEŃ 2018
Dnia 3 września 2018 roku
w Szkole Podstawowej Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Uroczystość przygotowali uczniowie klas: 8A i 8C pod kierunkiem Pani mgr Dominiki Woskowicz i Pana mgr Tomasza Maciąga.