100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ TARNÓW

Dnia 30 października 2018 roku społeczność Szkoły Podstawowej Nr 24 wzięła udział w obchodach 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Tarnów zorganizowanych przez Urząd Miasta Tarnowa. W uroczystościach na Starym Cmentarzu: pod kurhanem powstańczym i grobem burmistrza Tarnowa Tadeusza Tertila, wziął udział poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Adriana Grzywa, Dominika Markowicz, Adrian Maciąg pod opieką Pana mgr Tomasza Maciąga. Natomiast na uroczystościach pod Grobem Nieznanego Żołnierza naszą placówkę reprezentował poczet sztandarowy w składzie: Izabella Ogiela, Gabriela Golonka, Hubert Klimowicz pod opieką Pana mgr Tomasza Maciąga. W uroczystościach uczestniczyła również klasa 8B pod opieką Pani mgr Moniki Jasińskiej.