Święto Konstytucji 3 Maja

Dnia 3 maja 2019 roku społeczność Szkoły Podstawowej Nr 24 wzięła udział w uroczystych obchodach 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja zorganizowanych przez Urząd Miasta Tarnowa. Na uroczystościach w Bazylice Katedralnej Narodzenia Najświętszej Maryi Panny oraz pod Grobem Nieznanego Żołnierza w Tarnowie naszą placówkę reprezentował poczet sztandarowy w składzie: Izabela Ogiela, Iga Chodak, Hubert Klimczak pod opieką Pana mgr Tomasza Maciąg. W obchodach uczestniczył przedstawiciel klasy 6A: Bartłomiej Maciąg.
Należy podkreślić fakt, iż jest to pierwsza uroczystość państwowa, w której Szkoła Podstawowa Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika wystąpiła pod własnym sztandarem!